Doprava ZADARMO nad 55 EUR po Slovensku!

Osobní odběr

Zásilku si můžete vyzvednou na naší adrese Bavlnářská 526, Semily s platbou předem na bankovní účet, kdy vám není účtován žádný poplatek navíc.

Kurýr PPL

Při využití dopravy kurýrní službou PPL Vám bude zásilka dodána v následující pracovní den po předání balíčku přepravci. Expedici Vám vždy potvrdíme e-mailem včetně čísla zásilky a odkazu na sledovací systém služby PPL, ve kterém můžete kontrolovat cestu zásilky k Vám.

Standardní cena za dopravu činí 90 Kč pro Českou republiku.

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím PPL?

Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. Pokud Vás nezastihne, bude zásilka předána k osobnímu vyzvednutí na PPL ParcelShop. Rádi bychom upozornili, že přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit ani sdělit.

Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách přepravní služby PPL: sledování zásilky.

Platbu nabízíme bankovním převodem zdarma nebo dobírkou ve výši 25 Kč.

Zásilkovna

Zásilku běžně doručují do druhého dne na více než 3 567 výdejních míst. Jakmile fyzicky předáme balíček dopravci, obdržíte na e-mail její trasovací
číslo, cestu tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo. 

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Standardní cena za dopravu činí 65 až 85 Kč pro Českou republiku.

Platbu nabízíme bankovním převodem zdarma nebo dobírkou 15 až 23 Kč.

Ceny za dopravu a platby jsou uvedené v tabulce níže:

  PPL Zásilkovna/Packeta
PPL - na adresu PPL Parcel Shop Dobírka Zásilkovna Z-point Dobírka Zásilkovna doručení na adresu Dobírka
Česká republika 90 Kč 90 Kč 25 Kč 65 Kč 15 Kč 85 Kč 23 Kč
Slovensko 5,30 €  X  3,00 € 3,40 € 0,60 € 4,00 € 1,00 €
Německo 5,30 €  X   X   X   X  5,50 € 7,20 €
Francie 10,20 €  X   X   X   X  8,70 €  X 
Polsko 5,30 €  X   X  3,00 € 0,60 € 4,00 € 0,70 €
Rakousko 5,30 €  X   X   X   X  5,90 € 6,90 €

Platba je možná na dobírku, bankovním převodem, nebo prostřednictvím platební brány ComGate, která vám umožní rychlý bankovní převod, nebo platbu kartou.

COMGATE:

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Dr.Gym nájdete na GLAMI.sk Bezpečná platba