Doprava a platba

 Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

 

Osobní odběr

Zásilku si můžete vyzvednou na naší adrese Bavlnářská 526, Semily s platbou předem na bankovní účet, kdy vám není účtován žádný poplatek navíc.

 

Kurýr PPL
 
Při využití dopravy kurýrní službou PPL Vám bude zásilka dodána v následující pracovní den po předání balíčku přepravci. Expedici Vám vždy potvrdíme e-mailem včetně čísla zásilky a odkazu na sledovací systém služby PPL, ve kterém můžete kontrolovat cestu zásilky k Vám.

Standardní cena za dopravu činí 90 Kč pro Českou republiku a pro Slovensko 140 Kč.

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím PPL?

Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. Pokud Vás nezastihne, bude zásilka předána k osobnímu vyzvednutí na PPL ParcelShop. Rádi bychom upozornili, že přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit ani sdělit.

Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách přepravní služby PPL: sledování zásilky.

Platbu nabízíme bankovním převodem zdarma nebo dobírkou ve výši 25 Kč.

 
Zásilkovna
 
Zásilku běžně doručují do druhého dne na více než 3 567 výdejních míst. Jakmile fyzicky předáme balíček dopravci, obdržíte na e-mail její trasovací
číslo, cestu tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo. 

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Standardní cena za dopravu činí 65 až 85 Kč pro Českou republiku a pro Slovensko 90 až 120 Kč.

Platbu nabízíme bankovním převodem zdarma nebo dobírkou 15 až 23 Kč.

 

Zpět na hlavní stránku

DrGym nájdete na GLAMI.sk