3 krutá tajemství, která vám výrobci sportovního oblečení neřeknou

Myslíte si, že když si koupíte světově známou, rádoby prestižní značku sportovního oblečení, je to zárukou vysoké kvality?

Nemůžete se více mýlit!

 

Hned vám řeknu proč tomu tak je a jak jsme na to přišli...

 

   Než jsme se rozhodli prodávat sportovní oblečení značky Carpatree probíhal u nás poměrně složitý proces výběru značky podle kvality, ceny a designu. Rukama nám prošli největší známé značky. Opravdu nečekejte, že je budu jmenovat. Nechci, aby tento článek kohokoliv poškozoval, ale to na co jsme přišli vám prostě musím říct.

   Za prvé.. ..zjistili jsme, že materiály, ze kterých jsou vyráběné např. legíny, bez ohledu na značku, jsou všechny skoro stejné. To by nebylo až tak šokující jako to, že i přes to, že materiály jsou o stejném složení a ve stejné gramáži, každý k nim dá svojí cedulku a uvádí úplně jiné složení, než ze kterého jsou legíny skutečně vyráběné.. .. a jak jsme na to přišli? Nakoupili jsme všemožné legíny a dali je na rozbor materiálu. Jen u jednoho výrobce skutečně odpovídala cedulka se složením opravdové realitě! Znamená to tedy, že pokud se chcete tvářit jako, že tomu rozumíte, výrobce vás snadno oklame a vy se ztratíte v množství falešných informací a on si může snadno odůvodnit vyšší cenu svých "best of" nepřekonatelných legín.

 

   Za druhé.. ..když jsme pátrali po tom, kde se vlastně toto obrovské množství sportovního oblečení vyrábí, tvářící se jako české, slovenské, německé, nebo anglické prvotřídní zboží, které navíc dost možná, v této těžké době, dává práci pracovitým šičkám z vašeho města, byli jsme opařeni a následně osprchováni ledovou vodou už podruhé. Každý výrobce elektroniky už asi jen pro ten pocit vyrábí vše v Číně, ale že i renomované a uznávané módní značky pošlou balík výkresů se střihy do Číny a očekávají návrat prvotřídního oblečení, které bude velebit jejich značku to jsem si nemyslel. Znamená to tedy, že ve skutečnosti může být celá slavná značka jen malý tým lidí, kteří posílají práci na dálný východ, kde nemají kontrolu nad žádným výrobním procesem a dodržování kvality. Z aliexpresu za stovku, u nás za 1400!!!

 

   Za třetí.. ..když už jsme zjistili kde se zboží vyrábí, snadné bylo zjistit důvod, proč legíny mají uvedené jiné složení než ze kterého materiálu skutečně jsou. Už při rozboru materiálu nám bylo sděleno, že kvalita i složení pravděpodobně pochází z Číny. Popravdě už jsem se ani nedivil a jen to potvrdilo vše co jsem se do té doby dozvěděl. Evropský výrobce tedy zadá zakázku do Číny, kde uvede střih a materiál. Ale již nezkontroluje, zda bylo použito vše so požadoval, protože na cedulce je napsáno to co chtěl. A pak nemá po měsíci používání docházet k párání, nebo prosvítání materiálu, nebo vám legíny po prvním vyprání změní tvar a velikost a vám zbydou jen oči pro pláč.

 

A DOST!

 

Po informacích které jsem zjistil, jsem měl jasně dáno podle čeho vyberu značku, kterou chci prodávat. Asi už víte že je to Carpatree. Vše si vyrábí sami, nebo s partnerem v Polsku, nad kterým mají absolutní kontrolu. Mají vlastní materiál, který nepoužívá, ani nemůže kvůli patentu, nikdo jiný. Jejich střihy vychází z mnoha let zkušeností a barvy jsou překrásné. Byla to jasná volba. A předsudek vůči zboží z Polska? Absolutně se rozplynul s tím co jsem popsal v předešlých třech odstavcích.

 

ALE JDEME JEŠTĚ DÁL!

 

Na konci minulého roku jsme se rozhodli, že začneme s výrobou vlastního sportovního oblečení, protože ačkoliv jsme s výrobky od Carpatree velice spokojeni, stále nám tam něco trošku chybí, ačkoliv jsme dlouho přicházeli na to co to je. Byla to osobitost, která vychází z nás samotných a promítnutí do sportovního oblečení naše sny a představy. Dohodli jsme se tedy s českým výrobcem, vybrali materiál z Polska a nyní se vyrábí první kusy legín, které brzy poznáte pod obchodní značkou "Godesses", kdy jsme první sérii nazvali "Diana leggings".

Mimochodem věděli jste že 80% tkanin vyráběných v Evropě je vyrobené v Polsku?

Nad celým procesem máme stoprocentní kontrolu a každý kus, který bude vyroben projde naší vlastnoruční kontrolou a bude se vší péčí doručen až před vaše dveře.

 

A právě teď vám nabízím jedinečnou možnost získat tyto prvotřídní legíny zcela

ZDARMA! Ano čtete správně. Legíny vám zašleme zcela zdarma a ještě k tomu

ZA VÁS ZAPLATÍME POŠTOVNÉ!

 

Legíny si můžete objednat ZDE

DrGym nájdete na GLAMI.sk