Testování sportovního oblečení Carpatree

Nedávno jsme zveřejnili video z focení legín model ONE a podprsenek Essential. Focení byl ale až druhotný cíl celé akce. Prvotní byl otestování těchto dvou skupin produktů v praxi, plus jsme k tomu přidali pánské tričko Delta, o kterém vám ale povím až v příštím článku, proto dejte LIKE naší Facebookové stránce, ať vám nic neunikne! A o tom, co jsme sami zjistili, co nám o sportovním oblečení zn. Carpatree řekly testující ženy, vám teď něco povím.

Nejdříve jsme je oblékli do legín modelu ONE a podprsenek Essential a nechali jsme je, aby si v nich zacvičily trénink, na který jsou zvyklé. Poté jsme jim položili několik otázek.

 

Legíny model ONE:

První co nás zajímalo bylo, jaký mají pocit při prvním obléknutí a zda jim na legínách něco vadí. Téměř všechny ženy se shodly na tom, že z počátku byly překvapené z kompresních vlastností a bály se, že je legíny budou limitovat v pohybu. Po odcvičení tréninku jsme se zeptali znovu na to, zda se jejich první dojem vyplnil a co jim při cvičení vadilo a odpověď nás potěšila. Pro nás se překvapení nekonalo, protože jsme se s oblečením od značky Carpatree setkali již dříve, ale překvapené byly testující ženy. I přes kompresní ("stahující") vlastnosti mohli při tréninku vykonávat všechny cviky a zvyknout si na bezešvý střih bylo velmi přirozené. Na co jsme se ani neptali a přesto nám to všechny testované ženy shodně vypověděly, byl příjemný pocit z materiálu, se kterým se dříve nesetkaly.

Pro to, aby legíny model ONE plnily funkce, které nabízí, je ovšem důležité si je obléct tak, jak návrháři značky Carpatree zamýšleli. Těchto funkčních prvků je zde hned několik:

1. Nejdůležitější je nebát se si tyto legíny obléci tak, aby kompresní proužky, které jsou umístěné na zadní straně nohavic byly umístěné mezi zadní stranou stehen a pozadím, přesně v záhybu, které zde vaše tělo přirozeně vytváří. Tím totiž docílíte toho, že legíny budou mít umístěný rozkrok na správném místě a vaše pozadí tím získá krásný kulatý tvar.

 

2. Po správném obléknutí legín zjistíte, že směrem dopředu jsou na vnitřní straně stehen umístěné dva tenké stahovací proužky, díky kterým vaše stehna získají štíhlejší sexy vzhled a podpoří vás při náročném pohybu.

 

3. Zúžený vysoký pas, který je na legínách model ONE výrazným prvkem, přináší při tréninku zpevnění bederní páteře a zajišťuje správné držení legín na svém místě. Flexibilita materiálu ovšem umožňuje bezproblémový pohyb a schová vrásnění, které se na bříšku utváří při ohybu těla vpřed.

 

4. Nejdůležitějším faktorem. který je rozhodující pro správnou funkci a dopřání si vysokého komfortu, který legíny model ONE nabízí, je správná volba velikosti. Není to však tak složité jak se může na první dojem zdát. Při testování jsme totiž zjistili, že pokud máte například velikost S v šatníku, je vhodné zvolit stejnou velikost i při výběru legín. Při prvním oblečení legín můžete ovšem nabýt dojmu, že jste si měli vybrat velikost větší. Už v průběhu prvního tréninku ale zjistíte, že materiál se dokonale vytvaruje podle vašeho těla, zlehka povolí a legíny vám budou perfektně sedět.

 

Podprsenka ESSENTIAL:

U podprsenek Essential jsme se, i přes naší snahu, nedozvěděli tolik informací co jsme si přáli, což bylo způsobeno tou nejdůležitější vlastností kterou podprsenky mají. A to je ta, že se s ní ženy cítí přirozeně a proto prakticky neví, že jí mají na sobě. Stejně se na tuto podprsenku pojďme podívat trošku blíže:

 

1. Je asi vhodné poukázat především na hladký příjemný materiál, který skvěle přilne k tělu a nijak nedráždí pokožku. Stejně tak jako u legín se jedná o kompresní ("stahující") materiál, který má za úkol podržet vše na svém místě a umožnit vám ničím nerušený sportovní zážitek.

 

2. Stahovací lem pod poprsím s nápisem značky Carpatree je dostatečně pevný, aby poskytl pevnou podporu, ale dost flexibilní na to, aby se na pokožce netvořily otlaky a podprsenka vás neomezovala v pohybu.

 

Zátěžové testy ukázaly:

 

- Kompresní ("stahující") efekt skutečně funguje a po několika minutách tréninku se vám legíny model ONE dokonale přizpůsobí

- Prvky stahování vnitřních stran stehen a tvarování pozadí, které jsou na legínách umístěné vytvářejí krásné sexy křivky

- Materiál je pevný a rozhodně ho nešlo roztrhnout

- Výběr dle své konfekční velikosti je u legín důležitý pro funkci a lépe si tak užijete komfort který nabízí.

- Podprsenky jsou příjemně hladké, poskytují správnou podporu a ničím nerušený trénink

- Díky dokonalému střihu podprsenky Essential o ní ženy při cvičení téměř nevěděly

 

Závěrem akorát dodám, že když jsme vybírali značku sportovního oblečení, kterou vám nyní poskytujeme, měli jsme praktické zkušenosti i s dalšími konkurenčními produkty "velkých jmen" v oblasti výroby sportovního oblečení a se značkou Carpatree jsme se setkali vlastně náhodou také proto, že v České republice není příliš známá. Po našich zkušenostech jsme ovšem zjistili, že Carpatree dělá pravděpodobně něco jinak a řeší spoustu otázek, kterými se velká část konkurence ani nezabývá.

Sami jsme byli kvalitou produktů Carpatree natolik přesvědčeni, že jsme se rozhodli nabídnout tuto možnost i ostatním. Díky eshopu www.drgym.cz máte tedy možnost si tyto úžasné materiály, bezkonkurenční střihy a překrásné barvy sami vyzkoušet a věříme, že se tím stanete dalším spokojeným zákazníkem.

 

DrGym nájdete na GLAMI.sk