Phase - legíny a podprsenky

Od našich zákaznic jsme obdrželi dotazy, jaký je rozdíl mezi kolekcí "model ONE" a "Essential" oproti kolekci "Phase".

Rozhodl jsem se tedy některé důležité rozdíly popsat v tomto článku a přiblížit vám komfort a styl, který nastoupil s kolekcí Phase.

Pravděpodobně největším "upgradem" prošla podprsenka. Oproti modelu Essential, který je vyloženě sportovní verzí, model Phase byl doplněn o vycpávky, které nejen že zvýrazní, zakulatí a dodá plnost vašemu poprsí, ale také stále perfektně drží vše na svém místě. Každá žena jistě ocení to, že podprsenka Phase zajištuje stažení poprsí směrem k sobě a tím vytváří pohled, kterého se většina žen snaží dosáhnout, takový jaký vidíme na fotkách v módních časopisech.

Dalším zlepšením je rozsáhlá perforace na zádech, což i při nejnáročnějším tréninku zajišťuje příjemné odvětrání, aby nedocházelo k nevzhledným skvrnám, vlivem pocení. Ke změnám došlo i v celkovém konceptu podprsenky, ale když vám řeknu, že reakce našich zákaznic jsou "je prostě perfektní" nic vám to pravděpodobně nenapoví. Jediné jak opravdu docenit vlastnosti podprsenky Phase, je si jí sama vyzkoušet.

 

Několika důležitými změnami prošli také legíny "model ONE", kdy kolekce "Phase" je jejich nastupující generací, která reaguje nejen na zkušenosti výrobce, ale především na reakce zákaznic.

Prvním prvkem který podstoupil změnu je výška pasu, kdy model Phase přišel s nepatrným snížením tak, aby mezi pasem legín a podprsenkou vznikla vetší mezera, ve které bude vidět vaše bříško a dá vám větší prostor, kudy může odcházet teplo, které při zvýšené námaze vzniká.

Z podobného důvodu, avšak z velké části také kvůli estetice, vznikla perforace na vnější straně stehen, které nejen že skutečně plní požadovanou funkci, ale také legínám dodává nádherný vzhled a jedná se o prvek, který na jakékoliv barevné kombinaci upoutá vaši pozornost.

A poslední prvek, který prošel výraznou změnou, je zvětšení stahovacích prvků pod pozadím, tak, aby bylo jednodušší a lépe intuitivní natažení legín do správné polohy, ale také to na vnitřní straně stehen pomáhá k vytvoření více místa mezi stehny tak, aby nedocházelo k tření nohou o sebe i ženám, které můžou mít s touto partií problém. Stejně jako bylo řečeno už u podprsenek z kolekce Phase, nelze to zde říct jinak. Je třeba si Phase vyzkoušet, abyste dokázali ocenit jejich vlastnosti, styl a pohodlí. Napsáno může být mnoho, ale vlastní zkušenost je nenahraditelná.

DrGym nájdete na GLAMI.sk