O značce Carpatree

O značce Carpatree

V tomto článku se vám pokusíme přiblížit co je pro značku Carpatree tipické, odkud vzešla a kam směřuje. Také se pokusíme vysvětlit vám důvod, proč jsme si Carpatree vybrali jako první značku, kterou chceme našim zákazníkům nabízet.


O značce Reho

O značce Reho

V Hradci Králové sídlí firma, která se zabývá výrobou sportovního oblečení, kdy byla většinu své existence zaměřena na dodávky oblečení pro sportovní kluby a teamy. Po vzájemné dohodě jsme zjistili, že dokáží vyrábět také velmi kvalitní, slušivé a pohodlné legíny, které jsme se nakonec rozhodli nabízet také u nás. Nyní si řekneme kdo je vlastně Reho.


Recenze sportovního oblečení Carpatree - Kolekce PHASE

Recenze sportovního oblečení Carpatree - Kolekce PHASE

Vzhledm k tomu, že chápeme skutečnost, že značka Carpetree není tak známý titul v oblasti sportovní módy, rozhodli jsme se, že vám poskytneme podrobný popis nové kolekce Phase a popíšeme vám zkušenosti, které s těmito kousky máme.


7 tipů jak zvýšit efektivitu tréninku

7 tipů jak zvýšit efektivitu tréninku

Máme pro vás 7 tipů jak zvýšit intenzitu a efektivitu vašeho tréningu. Moc se o nich nemluví, ale fungují. Pojďme se tedy společně podívat o co jde a jak můžete svůj trénink učinit efektivnější a dostat větší odměnu za námahu, kterou musíte při tréninku podstoupit.


Technika procvičení prsního svalu s jednoručními činkami

Technika procvičení prsního svalu s jednoručními činkami

V době kdy jsou zavřená fitka a další sportoviště nezbývá nic jiného, než se zařídit dle vlastních možností. Dnes se budeme věnovat tomu, jak se dá cvičit doma pomocí jednoručních činek. Snad vám bude tento článek inspirací a stejně jako já, tak přežijete tuto pochmurnou dobu, která svádí spíše k lenošení u televize. Tak jdeme na to.

Dr.Gym nájdete na GLAMI.sk Bezpečná platba