Na počátku značky sportovního oblečení Carpatree stojí muž, který se jmenuje Jakub Chmielniak.

Je to velmi úspěšný člověk vlastnící 17 společností, který se realizuje v oblasti módy od sportovní přes volnočasovou a spodní prádlo, až po formální. To vše je z větší části orientované na ženy. Je strůjcem mnoha dalších módních značek a stále pokračuje dál. Jedním z jeho projektů bylo také vytvoření značky, která si zaslouží přední pozici v oblasti sportovní módy a nejen dle našeho názoru se mu to daří skvěle. Tým lidí, kteří pracují na budování značky Carpatree vsadili především na kvalitu a zkušenosti sportovců. Mají patentováno několik výrobních technologií (například kolekce Phase), kterými zdokonalují své modely a dělají je jedinečnými.

Carpatree je velmi mladou značkou. V roce 2018 Jakub pustil do práce tým odborníků včetně sportovců, kteří začali intensivně pracovat na všem co je dnes pod značkou Carpetree vidět. Mimochodem název Carpatree je volnou úpravou slova Karpaty, tedy evropského pohoří, které částečně prochází Polskem a sídlo Carpatree leží právě zde.

Prioritou bylo vytvořit značku, která dokáže konkurovat jménům jako Nebbia, GymShark, Galsari a dalším zavedeným značkám, které si získali veliké publikum. Dle mého názoru se důraz na kvalitu a inovace výrobních technologií velmi vyplatila, protože oproti svým konkurentům je o krok vpřed v jedné oblasti. V oblasti bezešvých legín udala trend a nasadila nekompromisní tempo. Na základě úspěchu kolekce model ONE a následně kolekce Phase, dokonce vznikají další společnosti, které kráčí ve stopách úspěchu tohoto moderního stylu dámských sportovních legín, které Carpatree prošlapává. V Carpatree se tedy vydali svou cestou a jsou v tom skvělí.

Nechci tady tvrdit, že všechno ostatní je špatné, to rozhodně není.  Každá značka musela svou tvrdou prací přesvědčit své zákazníky o tom, že jim dokáže nabídnout to co chtějí. My si uvědomujeme, že Carpatree je na začátku této cesty a máme radost, že jim v tom můžeme být trošku nápomocní.

Dr.Gym nájdete na GLAMI.sk Bezpečná platba