Když jsme se osobně poprvé setkali s Janem Vtípilem, majitelem firmy Reho, působil na nás velmi příjemným a upřímným dojmem což se později potvrdilo. Prohlédli jsme si několik kolekcí, které dodával svým stálým zákazníkům a asi při třetí návštěvě jsme si povšimly, že některé kousky, které teprve připravovali do výroby a leželi bokem na stole mají velmi oslňující vzor. Proto jsme je se vší drzostí položili na povrch a zjistili jsme že to je to co by mělo být také v naší nabídce.

Zářivě bílé legíny se zlatým potiskem a vysokým pasem, které nejen že upoutali naší pozornost při prvním pohledu, ale také při detailnějším zkoumání jsme byli přesvědčeni že materiál, ze kterého jsou vyrobené a celkový střih je velmi  působivý. Přes to, že se jedná o firmu spíše rodinnou, překvapil nás profesionální přístup a skvělé výrobní možnosti, které Reho nabízí. 

Rozhodli jsme se tedy nabídnout vám legíny od firmy Reho nejen kvůli jejich kvalitě, ale také proto, že jsou vyráběné se vší péčí a ve velmi příjemném prostředí, kde je každý kus kontrolován zvlášť a standard kvality je stále posouván kupředu a výš.

Dr.Gym nájdete na GLAMI.sk Bezpečná platba