Pavlína Maturová i já, Dalibor Doubek jsme oba akční aktivně sportující lidé. Sport bereme spíše jako životní styl. Oba milujeme fitness, občas si to zpříjemníme nějakým adrenalinem jako třeba bungee jumping a občas si rádi odpočineme na aktivní dovolené. Nicméně si oba uvědomujeme že součástí sportu je i výběr vhodného oblečení tak, aby bylo pohodlné, kvalitní, ale aby splňovalo také požadavky módních trendů. Doby Cvičení v modrých trenýrkách a bílém tílku už jsou zkrátka pryč.

Při cvičení jsme dlouho hledali vhodné, spolehlivé a kvalitní oblečení, ve kterém se při tréninku budeme cítit dobře. Narazili jsme, celkem náhodou, na značku Carpatree, která byla v České republice poměrně málo známá a pořídili jsme si první kousky od této značky. S oblečení jsme byli velmi nadšení a Pavlína si pořídila další a další kousky od této značky. Následně jsme se shodli, že chceme nabídnout tuto značku také ostatním, kteří jí neznají. Kolem nás byly vidět jen obrovské značky, které ale neodpovídali naší představě o kvalitě, nebo střihu a Carpatree úspěšně kombinovala naše požadavky. Založili jsme tedy internetový obchod Dr.Gym, vzali jsme připravený kapitál a naplnili jsme sklad. V oblasti e-comerce jsme získávali nové zkušenosti a dodnes se máme co učit. O produkty značky Carpatree začal být velký zájem, který dodnes stále roste a ačkoliv je móda oblastí, kde je často velké množství vráceného zboží, jsme rádi, že můžeme říct, že u nás to takto není. 

Snažíme se našim zákazníkům, které tvoří převážně ženy, nabídnout to nejlepší zboží, které osobně vybíráme a testujeme. Ke každému zákazníkovi se snažíme mít přístup jako sami k sobě navzájem. Zboží vždy zkontrolujeme a pokud je to možné odešleme ho prakticky ihned po obdržení objednávky. Před Vánoci jsme zboží několika zákaznicím doručili i osobně, protože by ho jinak nedostali včas. Dodnes zboží v některých případech doručujeme osobně. Za dopravu si v takových případech nic neúčtujeme a rádi se s vámi, našimi zákaznicemi, setkáme osobně.

Ačkoliv Carpatree splnilo naše požadavky na kvalitu i střih sportovního oblečení, jdeme stále dál v našich požadavcích a pro rok 2021 jsme si dali za cíl vytvoření vlastního střihu a tvorby vlastní značky sportovního oblečení pro ženy. Oslovili jsme tedy jednoho českého výrobce a ve spolupráci s ním nyní vytváříme legíny, které budou splňovat ještě náročnější podmínky, které jsme si sami zadali. A protože si uvědomujeme, že každá žena je jedinečná a každá z vás potřebuje, aby o ní bylo pečováno, název naší značky zní Godessess. V překladu to znamená "bohyně", protože to vy jste a měly byste se tak i cítit. 

Nepatříme k internetovým obrům, kteří nabízejí tisíce produktů všeho možného druhu, ani k módním eshopům, které každý rok rozšiřují svůj sortiment o desítky značek. Snažíme se být osobní, poskytnout vám maximální podporu, informace a nabídnout vám to, co je podle našeho názoru to nejlepší. A jsme rádi, že jste s námi nabízenými produkty spokojeni.

Dr.Gym nájdete na GLAMI.sk Bezpečná platba